wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński - Katalog medali wybitych w Mennicy Państwowej w Warszawi..

Cena wylicytowana: 3 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 20:02:20
175371
Opis: wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński - Katalog medali wybitych w Mennicy Państwowej w Warszawie w roku 1970, Warszawa 1971
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 55 stron formatu ok. A5, oprawa kartonowa

Cena końcowa: 3 zł
Cena wywoławcza: 3 zł
Cena szacunkowa: 5 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 44

1)  3 zł