Zakończenie: 24-01-2019 20:00 ÷ 22:38
Państwo Kościelne, medal na pamiątkę pierwszego roku pontyfikatu Piusa VIII, 1829
172926
Aw: Popiersie papieża w lewo, niżej sygnatura G•GIROMETTI... | II-/III+ |
240 zł szac. 150 zł 281 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Watykan, medal annualny, 1979
172951
medal autorstwa Lello Scorzelliego z II roku pontyfikatu ... | I |
115 zł szac. 80 zł 109 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Watykan, medal annualny, 1980
172957
upamiętniający XIII Światowy Dzień Pokoju, autorstwa P. F... | I |
185 zł szac. 150 zł 89 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Watykan, medal annualny, 1980
172958
105 zł szac. 80 zł 120 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Medal na pamiątkę setnej rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917
172984
Aw: Popiersie w mundurze według portretu Grassiego, na do... | II+ |
220 zł szac. 150 zł 181 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal Jan Paweł II i Benedykt XVI, 2005
172950
Aw: Popiersia papieży, ich herby, wokoło napis JAN PAWEŁ ... | I |
32 zł szac. 40 zł 2342 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, zestaw medali na pamiątkę pielgrzymek Jana Pawła II do Polski
172963
| I |
125 zł szac. 120 zł 184 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, matryca z pracowni Chylińskiego do wybicia awersu medalu z Janem Kilińskim..
172730
matryca z pracowni Chylińskiego do wybicia awersu medalu ... | III+ |
640 zł szac. 800 zł 343 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, patryca z pracowni Chylińskiego do wybicia matrycy czyli formy, z której w..
172731
patryca z pracowni Chylińskiego do wybicia matrycy czyli ... | II |
360 zł szac. 400 zł 246 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Czechosłowacja, medal, 1990
172962
z okazji wizyty papieża Jana Pawła II w Czechosłowacji, A... | I |
50 zł szac. 80 zł 243 wyświetleń |
2 | zakończona |