Polska, Medal na pamiątkę setnej rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917
Zakończenie: 24-01-2019 22:33:20
172984
Opis: | Polska - Polska pod zaborami, Medal na pamiątkę setnej rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917, Aw: Popiersie w mundurze według portretu Grassiego, na dole sygnatura J.WYSOCKI, wokół TADEUSZ KOŚCIUSZKO 1746+1817 Rw: Panorama Wawelu i kopca Kościuszki, w otoku ON ZERWAŁ KAJDANY, W KTÓRYCH JĘCZAŁ NARÓD, w odcinku TOW•NUM•KRAK• / 15•X•1917, medal autorstwa Jana Wysockiego |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | cynk, 90.26 g, 70.3 mm |
Literatura: | Strzałkowski 400 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 209