Zakończenie: 24-01-2019 20:00 ÷ 22:38
Francja, medal portretowy Beniamina Constanta
172930
Aw: Popiersie Beniamina Constanta w lewo, niżej sygnatura... | II |
230 zł szac. 200 zł 171 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Państwo Kościelne, medal na pamiątkę pierwszego roku pontyfikatu Piusa VIII, 1829
172926
Aw: Popiersie papieża w lewo, niżej sygnatura G•GIROMETTI... | II-/III+ |
240 zł szac. 150 zł 282 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal, 1991
172965
Aw: Postać z wieńcem laurowym na głowie i w dłoni, u góry... | I/I- |
250 zł szac. 250 zł 292 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal, 2006
172961
wybity z okazji wystawy medali Wojciecha Grabowskiego, Aw... | I |
260 zł szac. 80 zł 145 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, medal, 1802
172726
wybity na okoliczność zawarcia pokoju w Amiens, 25.III.18... | I- |
280 zł szac. 250 zł 383 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Rosja, medal, 1828
172725
medal wybity z okazji wojny z Turcją, Aw: Głowa cara w p... | II+/I- |
280 zł szac. 250 zł 246 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Watykan, medal annualny, 1979
172952
medal autorstwa Lello Scorzelliego z II roku pontyfikatu ... | I |
280 zł szac. 150 zł 262 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, patryca z pracowni Chylińskiego do wybicia matrycy czyli formy, z której w..
172731
patryca z pracowni Chylińskiego do wybicia matrycy czyli ... | II |
360 zł szac. 400 zł 246 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, matryca z pracowni Chylińskiego do wybicia odznaczenia ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻ..
172732
matryca z pracowni Chylińskiego do wybicia odznaczenia ZA... | II- |
370 zł szac. 400 zł 230 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal, 1979
172955
autorstwa Stanisławy Wątróbskiej z pierwszej pielgrzymki ... | I |
540 zł szac. 150 zł 212 wyświetleń |
6 | zakończona |