Zakończenie: 24-01-2019 20:00 ÷ 22:38
Polska, Medal na pamiątkę setnej rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917
172984
Aw: Popiersie w mundurze według portretu Grassiego, na do... | II+ |
220 zł szac. 150 zł 183 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal Jan Paweł II i Benedykt XVI, 2005
172950
Aw: Popiersia papieży, ich herby, wokoło napis JAN PAWEŁ ... | I |
32 zł szac. 40 zł 2352 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, zestaw medali na pamiątkę pielgrzymek Jana Pawła II do Polski
172963
| I |
125 zł szac. 120 zł 184 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, matryca z pracowni Chylińskiego do wybicia awersu medalu z Janem Kilińskim..
172730
matryca z pracowni Chylińskiego do wybicia awersu medalu ... | III+ |
640 zł szac. 800 zł 343 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, patryca z pracowni Chylińskiego do wybicia matrycy czyli formy, z której w..
172731
patryca z pracowni Chylińskiego do wybicia matrycy czyli ... | II |
360 zł szac. 400 zł 246 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, medal portretowy Beniamina Constanta
172930
Aw: Popiersie Beniamina Constanta w lewo, niżej sygnatura... | II |
230 zł szac. 200 zł 171 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, medal, 1802
172726
wybity na okoliczność zawarcia pokoju w Amiens, 25.III.18... | I- |
280 zł szac. 250 zł 378 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Watykan, medal annualny, 1981
172953
projektu Antonio Bertiego, Aw: Popiersie modlącego się pa... | I |
115 zł szac. 80 zł 77 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal wybity z okazji święta Orderu Orła Białego, 1750
172728
Aw: Popiersie Augusta III w prawo, na dole sygnatura WERM... | IV |
1 700 zł szac. 1 000 zł 316 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal, 2006
172961
wybity z okazji wystawy medali Wojciecha Grabowskiego, Aw... | I |
260 zł szac. 80 zł 145 wyświetleń |
4 | zakończona |