Zakończenie: 17-01-2019 20:00 ÷ 21:39
Francja, medal z serii władcy Francji - Childeryk III, 1839
172585
Aw: Popiersie władcy w prawo, z boku sygnatura CAQUÉ.F. 1... | I- |
165 zł szac. 250 zł 215 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy z wystawy światowej w Paryżu, 1867
172586
Aw: Popiersie Napoleona III w lewo, niżej sygnatura H. PO... | III |
36 zł szac. 60 zł 330 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, medal z okazji odsłonięcia pomnika konnego Fryderyka Wielkiego, 1851
172589
Aw: Fryderyk Wielki na koniu w prawo, Rw: Pomnik konny Fr... | II/II- |
360 zł szac. 350 zł 136 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Rosja, Medal koronacyjny - kopia S. Judyna i W. Klimowa
172590
Aw: popiersie Elżbiety w koronie w prawo, napis Rw: anioł... | III |
560 zł szac. 500 zł 202 wyświetleń |
4 | zakończona |