Francja, medal pamiątkowy z wystawy światowej w Paryżu, 1867

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 21:35:40
172586
Opis: Francja - Napoleon III 1852-1870, medal pamiątkowy z wystawy światowej w Paryżu, 1867, Aw: Popiersie Napoleona III w lewo, niżej sygnatura H. PONSCARME F., wokół NAPOLEON III - EMPEREUR, Rw: Victoria trzymająca plan wystawy, niżej glob, przy nim sygnatura H. PONSCARME, na rancie sygnatura CUIVRE
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 21.73 g, 36.9 mm

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 330

1)  36 zł