Zakończenie: 17-01-2019 20:00 ÷ 21:39
Francja, medal z serii władcy Francji - Chlotar II, 1840
172582
Aw: Popiersie władcy w prawo, obok sygnatura CAQUÉ F 1840... | I-/II+ |
155 zł szac. 250 zł 209 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Śląsk, medal zaślubinowy, 1766
172462
wybity z okazji ślubu Marii Krystyny Habsburg - Lotaryńsk... | I- |
430 zł szac. 500 zł 300 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Austria, medal zaślubinowy, 1769
172461
medal sygnowany A. W. (Wideman), na zaślubiny Marii Amali... | II |
190 zł szac. 200 zł 242 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Austria, medal niesygnowany wybity z okazji budowy twierdzy w mieście Karlsburg (Al..
172460
medal niesygnowany wybity z okazji budowy twierdzy w mieś... | I/II |
380 zł szac. 250 zł 261 wyświetleń |
6 | zakończona |