Zakończenie: 17-01-2019 20:00 ÷ 21:39
Francja, medal pamiątkowy, 1834
172584
Aw: Popiersie władcy w lewo, z boku sygnatura CAQUÉ•F., w... | II |
155 zł szac. 250 zł 113 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji - Childebert II, 1840
172583
Aw: Popiersie władcy w lewo, obok sygnatura CAQUÉ.1840., ... | I- |
150 zł szac. 250 zł 172 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy z wystawy światowej w Paryżu, 1867
172586
Aw: Popiersie Napoleona III w lewo, niżej sygnatura H. PO... | III |
36 zł szac. 60 zł 330 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Francja, medal pośmiertny Karola Ferdynanda d' Artois, 1820
172580
Aw: Popiersie księcia w lewo, niżej sygnatura DE PUYMAURI... | III+ |
— start 120 zł 159 wyświetleń |
0 | zakończona |