Francja, medal z serii władcy Francji - Childebert II, 1840

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 21:34:00
172583
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji - Childebert II, 1840, Aw: Popiersie władcy w lewo, obok sygnatura CAQUÉ.1840., w otoku CHILDEBERT II DIT LE JUSTE ROI DE FRANCE., Rw: CHILDEBERT II DIT LE JUSTE. / 17EME. ROI / FILS DE THIERRI I. / NÉ 683. / ROI 695. / PÉPIN / PROFITE DE LA FAIBLESSE / DE CHILDEBERT / POUR NOMMER GRIMOALD / LE PLUS JEUNE DE SES DEUX FLIS. / MAIRE DU PALAIS / ET ÉTABLIR DROGON. / SON AINÉ DUC DE / CHAMPAGNE. / MORT 711.
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 67.08 g, 51.7 mm, patyna, bardzo ładny

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 172

1)  150 zł