Francja, medal pamiątkowy, 1834

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 21:35:20
172584
Opis: Francja - Karol X 1824-1830, medal pamiątkowy, 1834, Aw: Popiersie władcy w lewo, z boku sygnatura CAQUÉ•F., wokół CHARLES X ROI DE FRANCE - ET DE NAVARRE, Rw: NÉ 1757 / SUCCÉDE 1824 / BATAILLE DE NAVARIN 1827 / PRISE D'ALGIER 1830 / ABDICATION 1830., niżej sygnatura CAQUÉ.1834.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 58.27 g, 51.6 mm, patyna, ładne

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 113

1)  155 zł
2)  150 zł