Francja, medal pośmiertny Karola Ferdynanda d' Artois, 1820

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 07-01-2019 18:00
Zakończenie: 17-01-2019 21:35:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 21:35:00
172580
Opis: Francja - XIX wiek, medal pośmiertny Karola Ferdynanda d' Artois, 1820, Aw: Popiersie księcia w lewo, niżej sygnatura DE PUYMAURIN D. CAQUÉ.F., wokół C. F. DUC DE BERRY NE LE 24 JANV. 1778 - MORT ASSASSINE LE 14 FEV. 1820, Rw: W wieńcu HEUREUX D'AIMER FIER / DE COMBATTRE / DES MALHEUREUX AUGUSTE / APPUI / IL A VÉCU COMME / HENRI QUATRE / DEVAIT IL MOURIR / COMME LUI
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 68.22 g, 50.6 mm, niewielkie uszkodzenia rantu

Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 156