Zakończenie: 17-01-2019 20:00 ÷ 21:39
Niemcy, medal sygnowany OE (J L Oexlein) wybity w 1772 roku z okazji zakończenia W..
172463
medal sygnowany OE (J L Oexlein) wybity w 1772 roku z oka... | III+ |
540 zł szac. 400 zł 320 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Śląsk, medal zaślubinowy, 1766
172462
wybity z okazji ślubu Marii Krystyny Habsburg - Lotaryńsk... | I- |
430 zł szac. 500 zł 301 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Austria, medal zaślubinowy, 1769
172461
medal sygnowany A. W. (Wideman), na zaślubiny Marii Amali... | II |
190 zł szac. 200 zł 243 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Austria, medal niesygnowany wybity z okazji budowy twierdzy w mieście Karlsburg (Al..
172460
medal niesygnowany wybity z okazji budowy twierdzy w mieś... | I/II |
380 zł szac. 250 zł 262 wyświetleń |
6 | zakończona |