pokaż wszystko
Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Rozpoczęcie: 31-12-2018 18:00
Zakończenie: 10-01-2019 20:00 ÷ 21:56
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, zestaw banknotów 50 złotych, 1.12.1988
171853
różne serie - K...

60 zł

szac. 100 zł

29 wyświetleń

1 zakończona
Francja, asygnata na 15 soli, 4.01.1792
169421
seria 125
III/III+

24 zł

szac. 40 zł

79 wyświetleń

1 zakończona
Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
170523

30 zł

szac. 50 zł

74 wyświetleń

1 zakończona
170542

30 zł

szac. 50 zł

31 wyświetleń

1 zakończona
Austria, 3 krajcary, 1637
Austria, 3 krajcary, 1637
172188

24 zł

szac. 40 zł

86 wyświetleń

1 zakończona
Austria, 20 krajcarów, 1764
Austria, 20 krajcarów, 1764
172022
III/III+

42 zł

szac. 70 zł

34 wyświetleń

1 zakończona
Austria, 1 krajcar, 1816 A
Austria, 1 krajcar, 1816 A
172184
II/II+

48 zł

szac. 80 zł

54 wyświetleń

1 zakończona
Niemcy, talar, 1694 GF-N
Niemcy, talar, 1694 GF-N
172146

2 400 zł

szac. 4 000 zł

140 wyświetleń

1 zakończona
Niemcy, 3 marki, 1930 G
Niemcy, 3 marki, 1930 G
172143
700. rocznica śmierci Walthera von der Vogelweide

300 zł

szac. 500 zł

54 wyświetleń

1 zakończona
Słowianie, anonimowe naśladownictwo denara krzyżowego typu II (Kaplica)
140601
Kapliczka saska / Krzyż kawalerski
III-

50 zł

szac. 80 zł

78 wyświetleń

2 zakończona