Boliwia, 8 soli, 1838 LM

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Boliwia, 8 soli, 1838 LM

Boliwia, 8 soli, 1838 LM

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 21:26:20
172163
Opis: Boliwia - Republika, 8 soli, 1838 LM, Potosi
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.79 g, patyna
Literatura: KM 97

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 740

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  430 zł
4)  410 zł
5)  390 zł
6)  250 zł
7)  140 zł
8)  120 zł