Norwegia, 1 korona, 1892

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Norwegia, 1 korona, 1892

Norwegia, 1 korona, 1892

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 21:49:00
172153
Opis: Norwegia - Oskar II 1872-1905, 1 korona, 1892, Kongsberg
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro '800', 7.48 g, patyna
Literatura: KM 357

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 855

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  560 zł
4)  520 zł
5)  470 zł
6)  250 zł
7)  190 zł
8)  155 zł