Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:50:00
170542
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki w obwódce z kulek, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w przeciwległych kątach kulka i kulka pod łukiem, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.18 g, gięty
Literatura: CNP typ V

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 33

1)  30 zł