Francja, asygnata na 15 soli, 4.01.1792

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:40:40
169421
Opis: Francja - Domaines Nationaux, asygnata na 15 soli, 4.01.1792, seria 125
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: złamane w pionie, zagniecenia i zmarszczenia papieru, podlepka
Literatura: Pick A54

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 137

1)  24 zł