pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 10-12-2018 18:00
Zakończenie: 20-12-2018 20:00 ÷ 22:30
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Niemcy, talar, 1754
Niemcy, talar, 1754
171093

430 zł

szac. 250 zł

202 wyświetleń

11 zakończona
Watykan, medal sygnowany I BIANCHI z 1863 r.
171154

430 zł

szac. 600 zł

361 wyświetleń

3 zakończona
Polska, denar
Polska, denar
169809

420 zł

szac. 500 zł

318 wyświetleń

9 zakończona
Polska, 1 złoty, 1832
Polska, 1 złoty, 1832
170798
odmiana z małą głową władcy
III/III+

410 zł

szac. 250 zł

545 wyświetleń

12 zakończona
Niderlandy, talar (rijksdaalder), 1648
170411
III/III+

410 zł

szac. 300 zł

124 wyświetleń

9 zakończona
Niemcy, 3 marki, 1927 A
Niemcy, 3 marki, 1927 A
170821
400 Jahre Philipps-Universität Marburg

410 zł

szac. 400 zł

145 wyświetleń

4 zakończona
Polska, szóstak, 1657 IT
Polska, szóstak, 1657 IT
170825
II-/III+

390 zł

szac. 150 zł

999 wyświetleń

14 zakończona
Polska, 10 groszy, 1831
Polska, 10 groszy, 1831
170790
łapy Orła zgięte, nad wiązaniem wieńca 1 mała gałązka

390 zł

szac. 250 zł

170 wyświetleń

4 zakończona
Republika Rzymska, denar, 106 pne
146388

380 zł

szac. 400 zł

193 wyświetleń

3 zakończona
Polska, brakteat, 1. ćwierć XIV w.
170921
Litera A z górną poprzeczką, ale bez szeryfów przy podstawie

370 zł

szac. 300 zł

132 wyświetleń

7 zakończona