Polska, brakteat, 1. ćwierć XIV w.

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 20-12-2018 20:46:20
170921
Opis: Polska - Krakowskie - Opactwo Cysterskie w Jędrzejowie, brakteat, 1. ćwierć XIV w., Litera A z górną poprzeczką, ale bez szeryfów przy podstawie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.31 g, 15.2 mm, patyna
Literatura: BRP Przyłęk 65 odm., Kop. 243b odm.

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 130

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  360 zł
4)  340 zł
5)  300 zł
6)  200 zł
7)  180 zł