Polska, 30 kopiejek = 2 złote, 1840

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 20-12-2018 21:24:00
171003
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 30 kopiejek = 2 złote, 1840, Warszawa
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: piękne, delikatna patyna
Literatura: Bitkin 1161, Plage 379, Berezowski 3 zł

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 794

1)  880 zł
2)  860 zł
3)  800 zł
4)  800 zł
5)  680 zł
6)  600 zł
7)  450 zł
8)  430 zł
9)  420 zł
10)  390 zł
11)  370 zł
12)  350 zł
13)  340 zł
14)  300 zł