Watykan, medal sygnowany I BIANCHI z 1863 r.

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 20-12-2018 22:27:00
171154
Opis: Watykan - Pius IX 1846-1878, medal sygnowany I BIANCHI z 1863 r., na otwarcie linii kolejowej Rzym-Velletri-Ceprano, Aw: Popiersie papieża w lewo i napis wokoło PIVS IX PONT MAX AN SACRI PRINCIPATVS XVI, Rw: Most kolejowy w Velletri, powyżej w półkolu napis VIA EXPLICATA COLLIBVS PONTE FERREO IVNCTIS
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 54 mm, piękny, patyna
Literatura: Spink 2284

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 357

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  400 zł