Niemcy, 3 marki, 1927 A

Niemcy, 3 marki, 1927 A

Niemcy, 3 marki, 1927 A

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 20-12-2018 22:09:20
170821
Opis: Niemcy - Republika Weimarska 1918-1933, 3 marki, 1927 A, Berlin, 400 Jahre Philipps-Universität Marburg
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: złocista patyna, piękne
Literatura: AKS 78, Jaeger 330

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 144

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  380 zł
4)  280 zł