Polska, odznaka pamiątkowa 3. Dywizji Strzelców Karpackich

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 06-12-2018 22:33:20
170139
Opis: Polska - XX wiek - II RP na emigracji, odznaka pamiątkowa 3. Dywizji Strzelców Karpackich, Krzyż Monte Cassino na którym świerk, na dole miniatura odznaki Samodzielnej Brygady Strzelców Karpackich, w górnej części odznaki DSK, na środku 3, na stronie odwrotnej WIARA - WYTRWAŁOŚĆ - ZWYCIĘSTWO, u góry punca 800, nakrętka sygnowana F.M.LORIOLI - MILANO•ROMA, dodatkowo legitymacja z numerem 18239 wystawiona 19.12.1945 na nazwisko szer. Jan Kondrat
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 42.5 x 37.9 mm, lekkko uszkodzona litera K, rysy przy końcach ramion krzyża, legitymacja lekko przybrudzona i naddarta
Literatura: Sawicki/Wielechowski ss 488-489, Wojciechowski/Sawicki ss 238-241

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1336

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  230 zł
4)  210 zł
5)  190 zł
6)  150 zł
7)  130 zł