Polska, Złoty i Srebrny Krzyż Zasługi

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 06-12-2018 22:32:40
170144
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Złoty i Srebrny Krzyż Zasługi
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak złocony, tombak srebrzony, wykonane w zakładzie Wiktora Gontarczyka w Warszawie, razem 2 sztuki
Literatura: Krotke Mw. Z.4 i Mw. S.2b

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 630

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  300 zł
4)  230 zł