Polska, odznaka za II Powszechny Spis Ludności

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 06-12-2018 22:32:20
170145
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, odznaka za II Powszechny Spis Ludności, Aw: Żniwiarka pochylona nad snopkiem, w otoku ZA OFIARNĄ PRACĘ 9 XII 1931 Rw: Punce srebra, w otoku II POWSZECHNY SPIS LUDNOŚCI, nakrętka niesygnowana, medal projektu Stanisława Repety, ustanowiony 2.9.1931 r.
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '875' 10.56 g, 30.1 mm, drobne ryski w tle, dodatkowo punca SR
Literatura: Strzałkowski 690

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 462

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  135 zł