Polska, odznaka pamiątkowa Frontu Litewsko-Białoruskiego

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 06-12-2018 22:32:00
170140
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, odznaka pamiątkowa Frontu Litewsko-Białoruskiego, krzyż kawalerski, na końcach ramion FRONT / LIT / BIAŁ / 1919-1920, na nim Orzeł w koronie z tarczą z podwójnym krzyżem na piersi
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 39.8 x 40.2 mm, odznaka dwuczęściowa, bita z kontrą, patyna, brak nakrętki
Literatura: Stela 14.1.12.c

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 781

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  185 zł
4)  145 zł
5)  115 zł
6)  95 zł
7)  75 zł
8)  70 zł
9)  65 zł
10)  60 zł