Polska, odznaka pamiątkowa IV Zlot Sokolstwa dzidelnicy śląskiej 1939

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 06-12-2018 22:31:40
170142
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, odznaka pamiątkowa IV Zlot Sokolstwa dzidelnicy śląskiej 1939, Panorama kopalni i fabryk, niżej ORŁOWA / 13-15.VIII / 1939, niżej Sokół, niżej VI ZLOT / SOKOLSTWA / POLSKIEGO / DZIELNICY ŚLĄSKIEJ, na stronie odwrotnej wyryte PH, nakrętka sygnowana B.MĄCZYŃSKI - W-WA PRÓŻNA 14
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 32.4 x 40.8 mm, bity z kontrą, dolutowany słupek z nakrętką

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 438

1)  65 zł
2)  60 zł