Polska, Odznaka pamiątkowa I Zjazdu POW w Wilnie w 1937

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 06-12-2018 22:31:20
170141
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, Odznaka pamiątkowa I Zjazdu POW w Wilnie w 1937, I ZJAZD, niżej miniatura odznaki pamiątkowej POW, WILNO / 1937, na stronie odwrotnej przylutowany słupek, nakrętka niesygnowana, odznaka pamiątkowa I Ogólnopolskiego Zjazdu POW w Wilnie w 1937
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 20.9 x 33.7 mm, bita z kontrą

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 263

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  55 zł
4)  38 zł
5)  36 zł