Polska, odznaka pamiątkowa - Samarytanin Polski

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 06-12-2018 22:31:00
170143
Opis: Polska - I wojna światowa 1914-1918, odznaka pamiątkowa - Samarytanin Polski, Ukoronowana tarcza, na niej na tle krzyża orzeł zrywający kajdany, niżej skrzyżowany miecz i sztandar na tle promieniejącego słońca oraz data 16 VIII 1914, na stronie odwrotnej przymocowana agrafka i sygnatura B.B.&Co.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz emaliowany 23.1 x 30.7 mm, wykruszenia emalii
Literatura: Stela 8.10

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 320

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  105 zł
5)  80 zł
6)  44 zł
7)  42 zł
8)  40 zł
9)  38 zł
10)  36 zł