Austria, Johann Strauss - 50. rocznica śmierci, 1949

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 06-12-2018 22:30:20
170136
Opis: Austria - II Republika od 1945, Johann Strauss - 50. rocznica śmierci, 1949, Aw: Popiersie Johanna Straussa na wprost, z boków 1825 - 1899,, na dole sygnatura A. HARTIG, w otoku JOHANN STRAUSS, Rw: Orzeł z tarczą z krzyżem na piersi, FREMDENVERKEHRSVERBAND FÜR WIEN, medal wybity z okazji 50. rocznicy śmierci Johanna Straussa
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 40.3 mm, 30.44 g, patyna

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 169

1)  36 zł