Polska, medal z Powszechnej Wystawy Krajowej, 1929

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 06-12-2018 22:28:40
170134
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal z Powszechnej Wystawy Krajowej, 1929, Aw: Kompozycja z symboli przemysłu i rolnictwa, wyżej Orzeł państwowy, w otoku POWSZECHNA WYSTAWA KRAJOWA - POZNAŃ 1929 ROKU, Rw: Mapa Polski z naniesionymi miastami i siecią rzek, w otoku W DZIESIĄTĄ ROCZNICĘ ODRODZENIA POLSKI 1918-1928, niesygnowany medal projektu S.R.Koźbielewskiego
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 55.1 mm, 70.85 g, patyna, dwa niewielkie zacięcia krawędzi
Literatura: Strzałkowski 630

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 134

1)  150 zł
2)  145 zł