Polska, medal poświęcony Adamowi Kazimierzowu Czartoryskiemu 1824, autorstwa C. Ba..

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 06-12-2018 22:25:40
169896
Opis: Polska - XIX wiek, medal poświęcony Adamowi Kazimierzowu Czartoryskiemu 1824, autorstwa C. Baerendta, Aw: Głowa w lewo, na odcięciu sygnatura C. BÆREND; Rw: Napis w 9 wierszach ADAMO PRINCIPI CZARTORYSKI SCHOLAE MILITARIS EO DUCE AB Ano MDCCLXV AD Aum MDCCXCIV FLORENTISSIMAE ALUMNI SUPERSTITES i data MDCCCXXIV
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 50 mm
Literatura: H-Cz. 3875 (R)

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 287

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  500 zł
4)  480 zł
5)  470 zł
6)  460 zł
7)  260 zł