Pomorze, półtorak (Reichsgroschen), 1616

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 06-12-2018 21:52:20
170102
Opis: Pomorze - Biskupstwo kamieńskie - Franciszek I 1602-1618-(1620), półtorak (Reichsgroschen), 1616, Koszalin
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadki
Literatura: Hildish 237 var, Olding-Pom. 149, Slg. Hahn 1247

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 127

1)  240 zł