Pomorze, półtorak (Reichsgroschen), 1615

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 06-12-2018 21:51:40
170101
Opis: Pomorze - Biskupstwo kamieńskie - Franciszek I 1602-1618-(1620), półtorak (Reichsgroschen), 1615, Koszalin
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny i rzadki
Literatura: Hildisch 235, Olding-Pom. 146, Slg. Hahn 235

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 215

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  330 zł
4)  320 zł
5)  310 zł