Polska, 100 złotych, 1978

Polska, 100 złotych, 1978

Polska, 100 złotych, 1978

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 06-12-2018 21:32:40
169909
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 100 złotych, 1978, Warszawa, Ochrona Środowiska - Głowa Łosia, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '625', nakład 3.100 sztuk, stempel lustrzany, punktowa patyna na monecie
Literatura: Parchimowicz P379a

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 94

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  200 zł
4)  200 zł
5)  170 zł