Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 06-12-2018 21:09:40
169059
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, wybite płytkim stemplem
Literatura: Parchimowicz 115a

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 114

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  380 zł
4)  330 zł
5)  310 zł
6)  300 zł