Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 06-12-2018 21:06:20
170118
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Parchimowicz 122

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 147

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  220 zł
4)  210 zł
5)  200 zł
6)  190 zł
7)  175 zł
8)  170 zł
9)  165 zł
10)  160 zł
11)  155 zł
12)  150 zł