Polska, ort, 1615

Polska, ort, 1615

Polska, ort, 1615

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 06-12-2018 20:56:20
170260
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1615, Gdańsk, mała głowa z szeroką kryzą, łapa niedźwiedzia w tarczy, na awersie dwukropek kończy napis
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa ciemna patyna
Literatura: Shatalin GD15b-3 (R)

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 244

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  300 zł
4)  250 zł
5)  250 zł
6)  230 zł
7)  210 zł
8)  195 zł
9)  185 zł