Polska, szeląg, 1582

Polska, szeląg, 1582

Polska, szeląg, 1582

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 06-12-2018 20:38:20
169517
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - miasto Ryga, szeląg, 1582, Ryga
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, wyszczerbienie na obrzeżu
Literatura: Kop. 8071 (R1), K.-G. 13

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 103

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  30 zł