Polska, półgrosz, 1547

Polska, półgrosz, 1547

Polska, półgrosz, 1547

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 06-12-2018 20:34:20
170230
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, półgrosz, 1547, Wilno, końcówki napisów LI / LITVA
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA34-12

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 140

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  115 zł
4)  110 zł
5)  105 zł
6)  80 zł
7)  60 zł
8)  46 zł
9)  44 zł
10)  42 zł