Polska, grosz, 1546

Polska, grosz, 1546

Polska, grosz, 1546

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 06-12-2018 20:30:40
169863
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - monety koronne, grosz, 1546, Kraków, herb Leliwa między literami S-T, bez rozetek obok korony
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 428, PN2-Dut. 20

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 161

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  135 zł
4)  120 zł
5)  80 zł
6)  75 zł