Polska, szeląg

Polska, szeląg

Polska, szeląg

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 06-12-2018 20:28:40
169502
Opis: Polska - Kazimierz IV Jagiellończyk 1446-1492, szeląg, Gdańsk, korona nad głową Orła, duża korona nad herbem miasta
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.16 g, ciemna patyna
Literatura: Frynas P.18.9, Gum.H. 458, Neumann'87 22, Kop. 7204 (R)

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 186

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  100 zł
5)  80 zł
6)  70 zł
7)  60 zł