Czechy, grosz praski

Rozpoczęcie: 26-11-2018 18:00
Zakończenie: 06-12-2018 20:17:20
Czechy, grosz praski

Czechy, grosz praski

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 06-12-2018 20:17:20
169492
Opis: Czechy - Władysław II Jagiellończyk 1471-1516, grosz praski, Kutna Hora, Aw: korona, +W...SLAVS\SEC\NDVS, + DEI (dwa x) GRATIA ...X (dwa x) BOEMIE, Rw: Lew czeski, *(kwiat)* GROSSI (kwiat) PRAGEИSES
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.84 g
Literatura: Castelin 93a

Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 127