Partia, drachma, 123-88 pne

Partia, drachma, 123-88 pne

Partia, drachma, 123-88 pne

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 06-12-2018 20:11:40
170283
Opis: Partia - Mitradates II Epifanes 124-87 pne, drachma, 123-88 pne, Ekbatana, Aw: Popiersie króla w lewo, Rw: łucznik siedzący na tronie, napis
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 4.02 g, miejscowa zielona patyna
Literatura: Mitchiner ACW 518, Sellwood 27

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 125

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  140 zł
4)  130 zł
5)  120 zł