Grecja i posthellenistyczne, tetradrachma, 129-128 pne

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 06-12-2018 20:06:20
170044
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Syria - Demetriusz II Nikator 145-139 i 129-125 pne, tetradrachma, 129-128 pne, Antiochia nad Orontesem, Aw: Głowa Demetriusza w diademie w prawo; Rw: Zeus trzymający Nike i berło, siedzący na tronie w lewo, po prawej ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, po lewej ΘΕΟΥ ΝΙΚΑΤΟΡΟΣ, pod tronem Ξ Δ
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27 mm, 16.55 g, patyna
Literatura: SC 2164

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 200

1)  800 zł
2)  780 zł