Grecja i posthellenistyczne, obol, IV w. pne

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 06-12-2018 20:03:40
169852
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Cylicja - Tarsos, obol, IV w. pne, Aw: Baltazar siedzący w lewo, trzymający kłos zboża i winogrona, Rw: Przód wilka w prawo, powyżej półksiężyc
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.63 g, 12.1 mm
Literatura: SNG France II 448

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 207

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  75 zł
5)  65 zł