Zakończenie: 13-09-2018 20:30 ÷ 22:33
Polska, replika medalu poświęconego matce króla Katarzynie Medycejskiej
164918
Aw: Popiersie Henryka w zbroi w prawo, HENRICVS III D G F... | II |
105 zł szac. 80 zł 342 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, medal Prefektura L'Aisne, 1906
164909
sygnowana LAGRANGE, Aw: Wieniec z instrumentami muzycznym... | II- |
90 zł szac. 100 zł 144 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ (XX lat)
164921
na obrzeżu znak Mennicy Państwowej i punca Ag 0,950 | II |
65 zł szac. 80 zł 444 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, medal z okazji otwarcia kanału kilońskiego, 1895
164923
sygnowany Mayer, Aw: Głowy Wilhelma I, Fryderyka III i Wi... | I- |
— start 150 zł 336 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal jubileuszowy na 300-lecie reformacji, 1817
164930
Aw: Popiersie Marcina Luthera na wprost i napis DOCTOR MA... | II+ |
— start 75 zł 170 wyświetleń |
0 | zakończona |