Zakończenie: 28-06-2018 20:30 ÷ 22:56
Niemcy, medal z okazji jubileuszu ślubu cesarza Wilhelma II i cesarzowej Wiktorii
161238
medal autorstwa E.Weigand'ta, Aw: Popiersia pary cesarski... | III |
155 zł szac. 150 zł 678 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Rosja, 25-lecie Szkoły Cerkiewno-Parafialnej 1884 - 1909 - medal z uszkiem
161287
Aw: Popiersie Aleksandra III i Mikołaja II w lewo, wokoło... | II- |
660 zł szac. 500 zł 345 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Śląsk, medal na zawarcie pokoju w Dreźnie 24.12.1745
161233
sygnowany G.W.K(ittel)., Aw: Orzeł pruski z gałązką oliwn... | II-/III+ |
370 zł szac. 250 zł 444 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Otwarcie Biblioteki Publicznej we Lwowie przez Józefa Maksymiliana Ossolińskiego
161318
medal autorstwa Josepha Langa z 1817 r, Aw: Popiersie Oss... | II- |
920 zł szac. 400 zł 1046 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Śląsk, medal o tematyce miłosnej
161232
Aw: Amor i Psyche obejmują się nawzajem, LIEB UND SEELE W... | III |
500 zł szac. 150 zł 217 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Niemcy, medal na pamiątkę ukończenia budowy budynku Reichstagu, 1894
161235
Aw: Widok budynku Reichstagu,DAS REICHSTAGSGEBÄUDE ZU BER... | III+ |
130 zł szac. 80 zł 432 wyświetleń |
8 | zakończona |