Niemcy, medal z okazji jubileuszu ślubu cesarza Wilhelma II i cesarzowej Wiktorii

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 22:48:40
161238
Opis: Niemcy - Wilhelm II 1888-1918, medal z okazji jubileuszu ślubu cesarza Wilhelma II i cesarzowej Wiktorii, medal autorstwa E.Weigand'ta, Aw: Popiersia pary cesarskiej, WILHELM D K KONIG V PREUSSEN AUGUSTE VICTORIA D K K V PR, Rw: Poziome napisy SEID FRÖHLICH IN HOFFNUNG..., wokoło napis ZUM EHEJUBILAUM RÖMER C. 12 V. 12
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 50.45 g, 45 mm, przetarte tło, uszkodzenia rantu

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 669

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  140 zł
4)  140 zł
5)  100 zł